قوانین و شرایط استفاده از سم یاب
۲۲ فروردین ۱۳۹۸

شیوه‌های پرداخت وجه

رسالت بزرگ سم یاب صرفاً ارائه کالا و خدمات بر بستر فضای مجازی نبوده و سم یاب بر این باور است که اعتماد متقابل حاصله از این طریق در نهایت سبب توسعه، پیشرفت و اعتلای کشاورزی ایران و همچنین توسعه ی برند سم یاب می گردد. کسب اعتماد حاصله از این طریق بیش از هرچیز برای سم یاب با ارزش است و سم یاب برآن است تا با گسترش این رویه به گسترش کسب و کار خود بپردازد.

لذا پس از جلسات متعدد با کارشناسان مطرح اقتصادی برآن شدیم تا رویه ی پرداخت غیرآنلاین را جهت ارسال محصولات را پیش بگیریم. در این رویه ابتدا شما اقدام به ثبت سفارش نموده و پس از تماس همکاران ما با شما و کسب اطمینان خاطر از سوی شما جهت ارائه ی خدماتی متناسب و درخور، اقدام به پرداخت وجه می فرمایید. این پرداخت وجه به صورت غیر آنلاین و با اعلام شماره حساب خدمت شما بوده و پس از تایید واریز، کالای مدنظر شما خدمت شما ارسال می گردد.

امید است که سم یاب بتواند با رویه موجود گامی بلند در راستای حمایت از کشاورزی ایران بردارد.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری می بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می کند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از سم یاب، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، سم یاب مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.